Про нас
Про нас Про нас

Про нас

Автотрейдінг-Одеса

Автотрейдінг-Одеса

Підприємство ДП «Автотрейдінг-Одеса» входить в «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW групи (Шкода, Сеат, Фольксваген), Ford, Хундай, Сузукі, Рено, Пежо, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Харлі-Девідсон® і Хюндай. «Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

      ДП «Автотрейдінг-Одеса» розпочало роботу в квітні 2002 року, представляючи автомобільний бренд Skoda. У 2008 році компанія отримала статус офіційного дилера ще двох не менше популярних автомобільних брендів - Хюндай та Сузукі.

      На сьогоднішній день компанія «Автотрейдінг» є одним з провідних мультибрендових автоцентрів в Одесі, будучи офіційним дилером Skoda, Hyundai і Suzuki. Загальна площа становить 4000 кв.м.

      У нашому автоцентрі представлений повний модельний ряд автомобілів Skoda, Hyundai і Suzuki. Автоцентр відрізняється індивідуальним підходом до кожного відвідувача, орієнтуючись на потреби клієнта. Наші менеджери підберуть необхідний автомобіль з потрібною комплектацією, запропонують тест-драйв або майстер-клас по опціях того чи іншого автомобіля.

      Фірмовий сервісний центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє обслуговувати до 40 автомобілів одночасно. До послуг клієнтів входить: цех рихтування та фарбування, а двоповерховий склад дозволяє розмістити близько 17 000 найменувань товарів: запчастин, автомобільних аксесуарів та автокосметики, що гарантує клієнтам швидке, комфортне та якісне обслуговування на європейському рівні.