Страхування ŠKODA


Страхування необхідно тим, хто цінує свій час і думає про майбутнє. На сьогоднішній день популярність і затребуваність послуг страхування очікувана і зрозуміла, адже питання збереження того, що вдалося придбати, стає одним з найактуальніших.

Число різних компаній, що надають послуги страхування з різними умовами, в останні роки значно збільшилася, і часом для покупця розібратися у відмінностях між конкурентами не представляється можливим. Але нам всім хочеться бути впевненими, що страхова компанія в повному обсязі зможе виконати взяті на себе зобов'язання.

Але як зрозуміти, що ціна відповідає якості, і страхова компанія фінансово стійка? Як отримати максимум зручностей з мінімумом витрат?

Фахівці компанії «Автотрейдінг Одеса» проконсультують вас з питань договорів страхування, допоможуть підібрати оптимальний пакет і ціну, компанію і навіть спосіб оплати.

Страхування Вашої Шкода - запорука цінності ваших грошей в будь-яких ситуаціях!

Детальну консультацію, а також допомогу в оформленні всіх документів Вам надасть наш фахівець з кредитування та страхування Надія Сергєєва.

Зв'яжіться з нею по телефону: +38 (048) 734-36-63, внутр. 3120

або надішліть запит ел. поштою: nadezhda.sergeeva@odessa.autotrading.ua 

Чекаємо Вас в компанії "Автотрейдинг Одесса"

м.Одеса вул.6-й км Овідіопольської дороги, 10/2