НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ АВТО!

Використовйте вільний час з користю. Обирайте та замовляйте нове авто з наявних на складі або створіть своє унікальне авто для замовлення у виробництво. У зв'язку з введенням обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19), компанія «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів Skoda в Україні прийняла рішення про можливість замовлення і покупки автомобілів в online. Ми пропонуємо Вам нові можливості!

АВТО НА СКЛАДІ

КОНФІГУРАТОР АВТО

1. Обрати авто з наявних на складі АВТО НА СКЛАДІ та, скориставшись формою онлайн-замовлення (див. нижче), направити нам запит щодо цього авто.

2. Також МОЖЛИВО СТВОРИТИ СВІЙ УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ. Підібрати модель, модифікацію і колір автомобіля для замовлення у виробництво, за допомогою зручного КОНФІГУРАТОРА АВТО та тієї ж форми онлайн-замовлення (див. нижче)

3. Заповнюйте онлайн-замовлення, тисніть НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ.

4. Менеджер відділу продажів ДП «Автотрейдінг-Одеса» зв'яжеться з Вами для уточнення замовлення у виробництво або автомобіля в наявності на складі, та подальшого оформлення рахунку на оплату.

5. Далі, залежно від домовленостей щодо оплати, здійснюється оплата отриманого рахунку.

6. Менеджер відділу продажів ДП «Автотрейдінг-Одеса» зв'яжеться з вами і узгодить час, дату і місце передачі автомобіля.

 

 В умовах карантину пропонуємо скористатися послугою онлайн замовлення.​ Зараз​ для придбання автомобіля навіть необов'язково відвідувати автосалон, а можна виконати наступні дії:

* Зазначена у Конфігураторі ціна є рекомендованою роздрібною ціною, яка є інформативною та орієнтовною. Поточна ціна і детальні технічні характеристики обраної моделі Ви можете дізнатись у ​ Вашого Авторизованого дилера ŠKODA.

Return
+